Promocja 2+1! Kup dwa etui, a trzecie masz za 0 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Informacja na temat konsumenckiego prawa odstąpienia od umowy

1.      Klient lub Gość będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego może odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Okres ten liczony jest od dnia w którym towar został wydany Klientowi, Gościowi lub wskazanej przez Klienta osobie trzeciej.

2.      Do skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, wystarczy przesłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego Klientowi lub Gościowi prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy listownie na wskazany w niniejszym Regulaminie adres Usługodawcy.

3.      W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy nastąpi zwrot otrzymanej od Klienta lub Gościa w jej wykonaniu płatności, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zwracany towar dotarł do Usługodawcy. Zwrot płatności na wskazany przez Klienta lub Gościa rachunek bankowy bez nakładania dodatkowych opłat z tego tytułu.

4.      Usługodawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

5.      Bezpośrednie koszty zwrotu towarów ponosi Klient lub Gość. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 20 PLN.

6.      Klient i Gość odpowiadają tylko za jakiekolwiek zmniejszenie wartości towarów wynikające z używania ich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i sposobu działania towarów.

7.      Korzystając z prawa odstąpienia od umowy Klient i Gość może skorzystać z poniższego wzoru:

Adresat: Mobiwear, ul. Mieszka I 80, 71-011 Szczecin

Niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (*)/o świadczenie następującej usługi (*)

Data zamówienia (*)/odbioru (*)

Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów)

Adres konsumenta(-ów)

Podpis konsumenta(-ów)

Data

(*) Niepotrzebne skreślić

8.      Opisane wyżej prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku umów sprzedaży towarów nieprefabrykowanych, które wyprodukowano na podstawie indywidualnego wyboru lub wskazania Klienta lub Gościa, lub które są jednoznacznie dostosowane do osobistych potrzeb konsumenta.

 

pixel
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 11446 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Polecam z całego serca . Etui ( plecki) rewelacyjnej jakości. Piękne kolory, solidne wykonanie. Napewno zamówię jeszcze inny wzór.
2024-05-24
Usługa została wykonana bardzo szybko. Etui piękne.